Tradycyjnie już w czerwcu uczniowie SP42, którym w duszy gra, mają okazję zaprezentować się szerszej publiczności, a to za sprawą Koncertu „Nasze talenty”, który oczywiście poprowadziła pani Kamilla Pająk, pomysłodawczyni wydarzenia. Po podziwianiu wokalnych i instrumentalnych umiejętności młodych ludzi przyszedł czas na wspólny śpiew publiczności i występujących, który jednocześnie był finałem imprezy. Do usłyszenia w przyszłym roku.







































