Tak, tak – od pierwszego dzwonka minęło już 35 lat! Kolejne roczniki absolwentów opuszczały mury naszej szkoły, zabierając ze sobą przekonanie, że świat jest piękny, a oni mają mu wiele do zaoferowania;  zmieniała się Dyrekcja, zmieniali się nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni, przeobrażeniom ulegał budynek. Ale cel pozostał niezmienny: przekazywać wiedzę, kształcić różnorodne umiejętności, uczyć poznawania siebie oraz otwartości na drugiego człowieka.

W związku z urodzinami SP42 zapraszamy do wehikułu czasu – kliknijcie na link Historia SP42 , który przeniesie Was do zakładki, gdzie opisane są dzieje szkoły oraz gdzie znajdują się zdjęcia z początków jej działania i kolejnych jubileuszy; zerknijcie na fotografie zamieszczone poniżej, pokazujące przykładowe zmiany, jakie zaszły w naszej placówce, a na koniec obejrzyjcie urodzinowy filmik 35 lat minęło wykonany przez panią D. Machę 🙂